Про 4 сорти лікарів у період карантину

23 Квітня 2020 18:58

Влада хаосу своїми діями розділила всіх лікарів на 4 сорти.

Перший сорт – це київські лікарі, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус. Їхні доплати із місцевого бюджету складатимуть 9 посадових окладів. Загальна сума допомоги 10,8 млн.грн. Отож, ці доплати отримають в Києві біля 900 осіб.

(складається враження, що найбільші надбавки передбачені для тих, хто працює з хворими депутатими і бізнесменами в Києві)

Другий сорт – це решта лікарів України, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус Їхня доплата складатиме 300 відсотків, тобто 3 посадові оклади.
Третій сорт – лікарі, які працюють в умовах карантину, але не працюють безпосередньо з пацієнтами з підозрою на коронавірус, Їхні зарплати залишаються без змін.

Четвертий сорт – лікарі майже ТИСЯЧІ лікарень, які не отримали належного фінансування і змушені зменшувати заробітні плати лікарям.

Інформація до відома.
Більшість медиків хворих на коронавірус не працювали БЕЗПОСЕРЕДНЬО з хворими, тобто у інфекційних відділеннях, а – на реєстрації чи в в інших відділеннях лікарень.

Висновки.
Влада із Стабфонду повинна:
забезпечити НАЛЕЖНі й ОДНАКОВІ доплати ВСІМ медикам ВСІХ регіонів, які працюють з хворими на коронавірус;
збільшити зарплати через доплати для ВСІХ медиків, які працюють в період карантину;
не допустити скорочення працівників і зарплат у майже ТИСЯЧІ лікарнях, які нині не отримали належного фінансування в бюджеті 2020 році.

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”