Аномальна злива завдала збитків селу на Звенигородщині на півмільйона гривень

24 Червня 2020 18:31

Через негоду 22 червня село Чичиркозівка на Звенигородщині зазнало втрат на щонайменше півмільйона гривень. Злива повністю змила кілька метрів асфальту, пишуть “Вісті Черкащини”.

viche.ck.ua

“Наступного дня після дощу зібрали комісію, аби підрахувати площу знищеного асфальту, – каже голова села Олена Матвієва. – Сьогодні ж зустрічалася з людьми, які відремонтують цю ділянку. Вони мають сказати точну суму, яка знадобиться. Приблизно це 500 тисяч гривень. Але ще не визначилися з підрядником. Будемо обирати того, хто зробить дешевше. Хоча навіть п’ятисот тисяч зараз у нашому бюджеті немає. Будемо чекати якихось надходжень”.

Покриття лежало ще з 90-их років.

“Дорога була ідеальною. Її робили ще в 90-их роках, – пояснює Матвієва. – Не було жодних вибоїн. Але з часом утворилися тріщини. Туди лилася вода тому й вимило все. «Коржами» цілими відривало. Це не через погану міцність сталося, а через аномальну зливу. Такої тут ще не було”.

Окрім цього в селі дощем пошкодило ґрунтову дорогу, на якій був насипаний щебінь. Тепер його будуть згортати назад й розрівнювати.