Три гривні за кіло: в Черкасах скуповують амброзію

4 Серпня 2020 08:43

Голова ОСББ на вулиці Героїв Дніпра, 81 в Черкасах Олександр Докучаєв, разом з іншими мешканцями будинку, скуповує у людей амброзію. У такий спосіб чоловік вирішив боротися з рослиною-алергеном.

Приймають амброзію з понеділка до суботи о 18:00-20:00, лише у повнолітніх осіб. Рослини повинні бути з корінням, ціна за один кілограм – 3 гривні.

Олександр Докучаєв розповідає, що розпочав цей проєкт з метою зменшити кількість амброзії на Митниці.

– У мого сина дуже сильна алергія на амброзію, і таких як він багато. Тому разом з однодумцями ми вирішили самостійно боротися з цією рослиною, адже міська влада нічого не робить, – каже голова ОСББ.

Олександр говорить, що за перші два дні їм вдалося зібрати 10 кілограмів амброзії.

Здебільшого рослини продають безхатченки, оскільки для них це легкий та швидкий заробіток. Та й взагалі різні люди цікавляться нашим проєктом, пропонують свою допомогу. Багато хто зацікавлений в тому, щоб організувати подібне біля своїх будинків, – розповідає Олександр.

За його словами, зараз рослини пакують в сміттєві пакети, аби надалі утилізувати. Купуватимуть амброзію ще тиждень, адже потім вона  почне активно цвісти і вже не буде сенсу її збирати.

– Я переконаний, що наступного року ми продовжимо та вдосконалимо наш проєкт. Я вже розумію, що починати потрібно було трішки раніше та робити більшу рекламну кампанію. Звичайно, було б добре, аби така ініціатива була на рівні міської влади, – каже Олександр Докучаєв.

Джерело: ПроВсе