На добудову Будинку культури в Каневі очікуються гроші наприкінці вересня

17 Вересня 2020 19:49

Як повідомляють у Канівській міськраді, міський голова Ігор Ренькас відвідав Офіс Президента України. Він зустрівся з заступником Керівника Офісу Президента України Кирилом Тимошенком. В ході заходу обговорювалося питання завершення будівництва канівського довгобуду – будинку культури у центрі міста.

Нагадаємо, зведення цього будинку культури розпочалося в 1984-у році. У 90-х роках за браком коштів будівництво було призупинено. Відновилися роботи з 2004-го. Тоді вдалося зробити покрівлю, встановити вікна, двері, провести опалення… Востаннє роботи просувалися в 2013 році. Підрядники утеплили та оздобили фасад, фойє та сходи всередині приміщення, облаштували зовнішні та внутрішні мережі, оздобили зал на 700 місць.

До слова, щороку на охорону, освітлення й опалення цього будинку з міського бюджету йде 350 тис.грн.

28 серпня довгобуд відвідав Президент України Володимир Зеленський та пообіцяв містянам добудувати будинок культури.

“Передбачається виділення коштів на завершення першого пускового комплексу (глядацького залу, вестибюлю, першого і другого поверху, а також пожежної сигналізації, резервуарів і запуску 2 ліфтів) вже до кінця цього місяця, – зауважив міський голова по завершенню зустрічі. – Наразі вирішуються технічні питання”.

Роботи проводитимуться в рамках реалізації проекту “Велике будівництво”.