Відомий черкащанин офіційно йде в мери Києва

21 Вересня 2020 18:20

Днями відбулася конференція Київської міської партійної організації Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна». На ній було висунуто Миколу Томенка кандидатом на посаду міського голови Києва та кандидатів у депутати Київської міської ради, інформує пресслужба партії.

“Наша команда принципово відрізняється від інших партій, які беруть участь у виборах. Команда Громадського руху «Рідна країна» формувалась не за тиждень в кабінетах, а десятиліттями і за принциповим підбором. Ми не збирали дружин, дітей та інших родичів у списки. Наші кандидати – це люди, які щоденно працювали для Києва, – відзначив  Микола Томенко. – Команда Громадського руху «Рідна країна» була сформована за принципом патріотизму та доброчесності із відомих та професійних людей, які досягли успіху в своїх сферах діяльності.

В команді також немає жодного діючого депутата Київради чи представника від олігархічних груп або забудовників”.

Сьогодні в списку “Рідної країни” директорка Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, відомий громадський діяч та спортивний журналіст Валентин Щербачов, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, керівник ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко, Народна артистка України Жанна Боднарук, проректор Державного університету інфраструктури та технологій Олександр Кулінченко та відомий еколог Андрій Неліпа.