Дві третини чинних депутатів Черкаської міськради змагаються за депутатський мандат на місцевих виборах-2020

13 Жовтня 2020 19:18

25 жовтня буде обрано Черкаського міського голову та депутатів Черкаської міської ради, які протягом наступних п’яти років керуватимуть містом. Обласне відділення КВУ проаналізувало, від яких політсил будуть балотуватися чинні депутати.

Чинний міський голова і кандидат на цю ж посаду Анатолій Бондаренко напередодні  виборчої кампанії змінив свої політичні вподобання і перейшов із ВО «Батьківщина» в партію «За майбутнє».

Частина депутатів долучилася до цієї політичної сили, а саме позафракційні Акопян Артур, Дишлюк Олександр, колишній член ВО «Черкащани» Карась Павло, колишня членкиня об’єднання «Самопоміч» Шевченко Олена та Чорнобиль Тетяна, котра, як і мер, перейшла з ВО «Батьківщина».

Що стосується депутатського корпусу, то 69% чинних обранців візьмуть участь у боротьбі за депутатський мандат на наступну каденцію. 13 депутатів вирішили не брати участі у виборчих перегонах.

Згуртовано йде на вибори команда ВО «Свобода» у складі Антона Ведули, Івна Косенка, Кучі Андріята, Шила Максима. Команду залишив лише чинний секретар Черкаської міської ради Нищик Ярослав, який вирішив не балотуватися.

Залишилися вірними своїй політичній силі майже всі депутати від ВО «Батьківщина», а саме: Діскант Роман, Мельник Олексій, Міняйло Валерій, Петрик Руслан, Тренкін ЮрійТетяна Чорнобиль вирішила перейти до команди «За майбутнє».

Дуже поріділа команда від партії «Європейська солідарність». Із 5 депутатів попереднього скликання на вибори під цим прапором пішли тільки Радуцький Олександр і Олександр Савенко. Кіта Ігор, Мирза Микола та Чернецький Костянтин вирішили не балотуватися.

Із колишнього депутатського складу від «Самопомочі» не лишилося жодного, хто підтримав би свою політичну силу на наступних виборах. Романов Олексій та Фомич Микола не беруть участь у виборах, а Шевченко Олена перейшла до партії «За майбутнє».

Відчувається партійна дисципліна в рядах «Партії вільних демократів». Тут не було жодного “перебіжчика”. З 7 депутатів від ПВД балотуються п’ятеро. Це Гриценко Володимир, Згіблов Олександр, Коломієць Тарас, Михайлюк Інна та Соломаха Василь.

Всі 4 депутата минулого скликання від ВО «Черкащани» беруть участь у перегонах. Кивошеєв Ігор, Кузьменко Григорій та Сухарьков Іван залишились вірні своїй партії, Павло Карась перейшов до новоствореної «За майбутнє».

Цікаво розподілилися вподобання позафракційних депутатів. Артур Акопян та Олександр Дишлюк балотуються від партії «За майбутнє». Зоря Руслан, Очеретній Сергій та Сандецький Олександр віддали перевагу ВО «Черкащани». Лола Олександр та Лукирич Станіслав виступають у складі команди «Партія вільних демократів».