12-річна черкащанка – чемпіонка України

12 Листопада 2020 19:55

Команда КДЮСШ “Спартак” Черкаської міської ради успішно виступила на Чемпіонаті України зі спортивної гімнастики серед юніорів, який тривав з 06 до 10 листопада у Кропивницькому.

Як повідомила тренер Анастасія Красовська, дівчата стали срібними призерами у командному заліку. За команду виступали: Юлія Касяненко, Анна Харченко, Софія Дикальчук, Анастасія Александрова.

А  Анастасія Александрова (на фото вище) стала Чемпіонкою України за програмою І розряду. Юній спортсменці – 12 років, тренується дівчинка з 4 років.

Також Юлія Касяненко виборола VI місце за програмою МСУ, Софія Дикальчук – ХІ місце за програмою МСУ, Анна Харченко – ХІІ місце за програмою МСУ серед 47 учасників за програмою МСУ, Діана Проценко посіла ХVІ місце за програмою І розряду.

До змагань дівчат готували тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Бордовська Тетяна, Першина Оксана, Лев Анна, Горбач Зінаїда, хореографи: Кириленко Надія, Зуєва Тамара, Козаченко Ольга, акробати: Ковальов Ігор, Черненко Дмитро.