Атмосферний фронт зіпсує погоду на вихідні

20 Листопада 2020 17:46

Листопад відзначився своєю неординарністю: з початку балував жовтневим теплом, а потім швидко та непомітно занурив нас у грудень. Вже четверту добу на Черкащині спостерігається зимовий режим погоди, середньодобова температура повітря 1-2º морозу. Винуватцем таких погодних стрибків є блокуючий антициклон зі сходу, який спровокував надходження холоду.

За прогнозом обласного гідрометеоцентру, у вихідні 21-22 листопада утримається холодна як для цього часу погода, з комплексом ожеледних явищ. Вже сьогодні вночі до нашого регіону надійде атмосферний фронт із заходу, який зумовить опади у вигляді дощу та мокрого снігу. В нічні та ранкові створюватимуть умови для утворення ожеледі та ожеледиці на дорогах, місцями можливий туман. Тому водіям і пішоходам варто бути особливо уважними та обережними. Температура вночі 2-4º морозу, вдень 3-5º тепла. Такі несприятливі погодні умови очікуються лише у суботу, 21 листопада.

Уже в неділю 22 листопада погода налагодиться завдяки старанням західного антициклону. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 0-5º тепла. Місцями на дорогах утримається ожеледиця.
У понеділок, 23 листопада, погода суттєво не зміниться.