У Черкасах очільниця музичної школи і директорка дитсадка відмовилися від депутатства на користь підприємця з “Батьківщини”

24 Листопада 2020 17:00

Черкаська територіальна виборча комісія 18 листопада визнала обраним депутата Черкаської міської ради Валерія Міняйла.  Про це свідчить постанова ТВК, оприлюднена на сайті Черкаської міської ради.

Черкаська “Батьківщина” взяла курс на очищення від високоморальних людей?

Від власних мандатів відмовились очільниця музичної школи №1 імені М. В. Лисенка Юлія Темченко, яка балотувалася у партійному списку партії ВО “Батьківщина” під четвертим номером, а також директорка дошкільного навчального закладу №89 Світлана Бєлова, яка йшла під п’ятим номером. Тож новообраним депутатом став Валерій Міняйло, який розмістився на шостому місці партійного списку ВО “Батьківщина”, повідомляє видання “18000”.

Причини відмови потенційних депутаток від партії в постанові не повідомляються.

Раніше коментуючи потенційну ситуацію зі зміною персонального складу майбутньої фракції партії ВО “Батьківщина”, голова місцевого осередку цієї партії Роман Діскант розповів, що наразі депутатський корпус не готовий до таких високоморальних та високодуховних людей, якою є, зокрема, Юлія Темченко.

У свою чергу Валерій Міняйло протягом останніх п’яти років був депутатом місцевої ради. На виборах 25 жовтня набрав 60 голосів, що становить трохи менше 5% виборчої квоти. Разом із тим, партія ВО “Батьківщина” набрала трохи більше 6% голосів та отримала чотири мандати в новообраній місцевій раді.

Окрім Валерія Міняйла, депутатами від цієї партії стали Роман Діскант, Юрій Тренкін, а також Олексій Мельник.