У Черкасах готуються до відкриття тимчасового госпіталю для хворих із Covid-19

27 Листопада 2020 16:26

Тимчасовий стаціонар для пацієнтів із коронавірусною інфекцією облаштовують у приміщенні  пологового будинку №2 в Південно-Західному районі Черкас. Тут планують розгорнути 150 ліжок.

За словами заступниці директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг міської ради Надії Гетьман, наразі на першому поверсі ще продовжують ремонтувати електричну мережу, натомість на четвертому ці роботи вже завершили та взялися за відновлення кисневих точок.

“Зараз, серед іншого, ми опитуємо медичних працівників стосовно їхнього залучення до роботи в цьому ковідному центрі, – говорить Надія Гетьман. – Попередню згоду нині дали близько 50 працівників. Частина з них – ті, хто раніше працював у пологовому будинку”.

За її словами, як тільки завершать ремонт кисневих точок на 4 поверсі – його розпочнуть укомплектовувати меблями.

Для медичного персоналу, який працюватиме в госпіталі для хворих на коронавірус, облаштовують «чисту» зону.

Паралельно із ремонтними роботами триває й підготовка до забезпечення стаціонару лікарськими препаратами, засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Станом на 27 листопада в Черкаській міській інфекційній лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні 41 пацієнт (33 із обласного центра), у 1-ій міській лікарні – 31 хворий (26 жителів Черкас), у 3-ій міській лікарні швидкої медичної допомоги – 116 хворих, із обласного центру – 41.