У Смілі відновили манеж

7 Грудня 2020 14:30

У Смілі капітально відремонтували манеж дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який розташований на стадіоні «Юність».

Як інформують в обласному відділенні НОК України, впродовж двох років тут тривали ремонтні роботи за державною програмою. До того і будівля манежу, і умови для тренувань були жахливі: протікала покрівля, покриття бігової доріжки було старим, зношеним і не оновлювалося близько 50 років тощо. При цьому смілянські спортсмени навіть в таких умовах тренувалися і досягали результатів.

Манеж перебував тривалий період у плачевному стані, буквально розвалювався.

“Усі роботи виконані за стандартами та нормами. Тепер в манежі тепло, комфортно, красиво і зручно. Діти вже просяться займатися. Упевнені, що результати наших вихованців стануть ще кращими, адже в таких умовах приємно розвивати свої спортивні вміння”, – розповідає директор ДЮСШ «Олімп», срібний призер Олімпійських ігор-1988 Олександр Мотузенко.

У манежі відновили бігову доріжку довжиною 60 метрів на 4 доріжки. Пісочну яму розширили і подовжили, зробили якісну планку для стрибків за всіма стандартами.

“В таких чемпіонських умовах і працювати хочеться: навчати дітей, стимулювати їх, розвивати та виховувати”, – розповідає тренер, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у довжину Катерина Чернявська.