Грандіозний результат черкащан: юніорська збірна України стала чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

10 Грудня 2020 23:46

Гімн України пролунав на чемпіонаті Європи на честь збірної команди України. З 9-го по 13-е грудня в турецькому Мерсіні триває 34-й чоловічий чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед дорослих і юніорів. Юніорська національна команда України виборола «золото» на чемпіонаті Європи з гімнастики спортивної. До складу команди із 5 спортсменів увійшли двоє черкащан: вихованці ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ “Україна”, ШВСМ Ілля Ковтун та Іван Севрук. Такий результат на змаганнях світового рівня гімнасти здобули вперше.

Перемогою завершився перший змагальний день, коли відбувалися командні виступи. Команду вже відзначили нагородами. «Золоту» медаль вручили й тренеру, яка підготувала чемпіонів, – черкащанці Ірині Надюк.

На черзі в наступні дні – ще низка індивідуальних виступів Іллі та Івана. Ілля Ковтун ще матиме змогу продемонструвати свої вміння в індивідуальному багатоборстві та у чотирьох фіналах різних вправ. Іван виступить у фіналі однієї вправи. Таку можливість вони здобули за результатами відбору, повідомляють в Черкаському обласному відділенні НОК України.