Погода поточного тижня: хмарно, ожеледиця

14 Грудня 2020 12:00

На Черкащину пробилися атмосферні фронти південного циклону «ANDIRA», які зумовили теплу, проте некомфортну та вологу погоду. 12-13 грудня спостерігалися опади переважно у вигляді мокрого снігу та дощу загальною кількістю 7-14 мм, або 40-80% декадної норми. Зіткнення тепла й холоду, у супроводі мокрого снігу та дощу, призвело до ожеледних явищ, а саме, ожеледі та ожеледиці на дорогах.

За прогнозами Черкаського обласного гідрометеоцентру, на поточному тижні право визначати погоду у нашому регіоні розділяють область високого атмосферного тиску зі сходу «XAVIER» і циклонічна депресія з півдня.

Спільними зусиллями вони забезпечать безпечний перебіг синоптичного процесу. Правда, позначиться і близькість «старого» атмосферного фронту, який простягнеться трохи південніше майже в широтному напрямку. Переважатиме хмарна без істотних опадів погода з температурою вночі 0-5º морозу, вдень 3º морозу – 2º тепла.

Умови для ожеледиці зберігаються, дороги та тротуари слизькі, тому водіям та пішоходам потрібно бути обережними. В тренді залишаються теплі речі.