Очільники області від Зеленського: на яких смітниках їх підбирали?!

30 Грудня 2020 14:13

Як повідомляє сайт Президента, 29 грудня звільнено вже ТРЕТЬОГО очільника Черкаської ОДА від Зеленського, кадрового СБУшника з Києва Сергія Сергійчука.

glavcom.ua

І тут приходить на пам”ять БЕЗСМЕРТНИЙ вираз Президента Ющенка про своїх депутатів. що вони НІХТО і він їх по СМІТНИКАХ збирав. Подібну оцінку КАДРОВОМУ ПОТЕНЦІАЛУ команди ЗЕЛЕНСЬКОГО дав у свій час не перший, але й не другий посадовець в державі Андрій БОГДАН.

Але повернемося до “системи” кадрового відбору голів ОДА, які є обличчям Президента в областях. Отож, кілька слів про мою малу батьківщину – Черкащину.

Першим очільником Черкащини, якого представив особисто Зеленський, став такий собі Ігор Шевченко, раніше Ігор Кикоть, бізнесмен із… дружньої Італії. Кажуть, що Шевченка. як сусіда по будинку в Італії, порекомендувала дружина Президента. Протримався, точніше промучився, на посаді цей ОЧІЛЬНИК аж 3 місяці та знову повернувся на рідну італійську землю до своєї родини.

Другим керівником області було призначено кадрового СБУшника, який працював у Маріуполі, Романа БОДНАРА. Як інформують депутати із Слуги народу, направили його представником Президента на Черкащину абсолютно випадково. Він їхав до свого начальника по СБУшній лінії з Донеччини заступником голови Житомирської ОДА, а в офісі Президента вирішили, що полковник може й цілу Черкаську область потягти. Тому вийшло по класиці: їхав із Маріуполя в Житомир, а заїхав у Черкаси.

За 10 місяців ДРУГИЙ очільник Черкащини від Зеленського нажив ворогів із депутатського корпусу “Слуги народу”, які патріотично лобіювали свої дружні фірми по ремонту доріг, а він залучив фірми дружні до свого колишнього начальника і його друзів.

Отож, перед місцевими виборами появився вже ТРЕТІЙ очільник області і ДРУГИЙ кадровий СБУшник Сергій СЕРГІЙЧУК. Його професійну діяльність в СБУ та в Києві супроводжували звинувачення у корупції, але, як кажуть в офісі Президента, рекомендував його один модний депутат і його тесть-мільярдер. Тож, ТРЕТІЙ від ЗЕЛЕНСЬКОГО приїхав “на кормленіє” в українську провінцію, про яку до цього читав лише у книжках. Нічого звісно доброго цей Сергійчук не зробив та ще й місцеві вибори програв. Хіба що прославився вмінням пафосно перерізати стрічки на об”єктах збудованих за попередньої влади.

Тож, нині Черкащина і черкащини чекають ЧЕТВЕРТОГО від ЗЕЛЕНСЬКОГО без надії та сподівань, бо НІХТО не знає, на якому СМІТНИКУ тепер команда Президента знайде очільника області.

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”