На Черкащині зменшилася захворюваність на коронавірус, – головна санлікарка області

12 Січня 2021 18:34

У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності зменшився із 405 до 338 на 100 тисяч населення. В області захворюваність зменшилася на 21 адміністративній території та збільшилась на 3 адмінтериторіях. Про це сьогодні повідомила головна санітарна лікарка Черкащини Людмила Кравченко.

За останню добу протестовано 659 осіб, з них 306 випадків виявлених з позитивним результатом. Найбільша кількість захворювань за останню добу виявили у Черкасах – 74 людини, Смілі – 29, Умані – 26, Городищенському районі – 25, Катеринопільському районі – 19.

Найвищий рівень захворюваності на території області реєструється в Каневі, Ватутіному, Смілі, Смілянському, Канівському та Золотоніському районі.

Летальність від зворювання COVID-19 становить 1% від протестованих осіб. Показник смерті становить майже 37% на 100 тисяч населення.

Попри те, що рівень захворювання на COVID-19 зменшився у порівнянні з минулим тижнем, Людмила Кравченко наголосила, що треба продовжувавати дотримуватися протиепідемічних норм – мити руки, носити маску, уникати скупчень. Адже якщо дотримуватися карантинних вимог, рівень захворюваності знизиться до мінімуму.