У деякі пункти обігріву в Черкасах взагалі не пускатимуть людей

14 Січня 2021 13:46

Цьогоріч у зв’язку із карантинними обмеженнями не на всіх пунктах обігріву  у Черкасах пускатимуть до приміщення.

У пункт обігріву, що облаштували у комітеті самоорганізації населення “Дніпровський” цьогоріч відвідувачів у середину не пускатимуть через карантинні обмеження, розповіла “Суспільному” голова КСН Любов Здоровенко.

“Ми будемо людям видавати одяг, ми його вже підготували, деяким вже й видали теплі речі, а чай ми винесемо на вулицю. Бо зараз карантин, вони без довідок і щоб не наражати людей на небезпеку, безхатьків сюди ми запускати не будемо”, – розповіла вона.

Допомагати людям у “Дніпровському” готові однак, продуктами їх ще не забезпечили.

“Це наші запаси, нам поки нічого ще не дали. Не знаю чи будуть чи ні. Це поки те, що ми можемо за свої кошти купити, щоб людина зігрілася”, – зауважила голова комітету.

У комітеті самоорганізації населення “Митницький” може одночасно перебувати до 20 осіб, розповіла голова Галина Шуміленко. На думку жінки, такі місця зимою необхідність, адже не в кожного є прихисток від холоду та морозу.

Щоб люди могли цілий день посидіти, щось поїсти. У Черкасах багато безхатченків то приміщення для них має бути. Зазвичай тут спілкуються, чай п’ють, каву. Люди часто до нас приходять поспілкуватися,” – розповіла пані Галина.

Пункти обігріву у Черкасах повноцінно запрацюють, коли температура повітря на вулиці буде нижче 10 градусів морозу, повідомив начальник управління цивільного захисту Володимир Лобода. За його словами, на їх облаштування з міського бюджету спрямували чотири тисячі гривень.

“У робочі години та дні працюватимуть із дотриманням протиепідемічних заходів. Це масковий режим, дезінфекція приміщень, дотримання дистанції. Пункти ці в першу чергу для незахищених верств населення, щоб вони могли зігрітися випити чашку чаю та кави, з’їсти печива”, – розповів посадовець.

Нагадаємо, з настанням морозів у Черкасах розгорнуть 22 пункти обігріву – лише один із них працюватиме цілодобово.