У Черкасах діти провалилися під лід – їх урятували небайдужі

16 Січня 2021 18:07

Сьогодні о 14:38 у диспетчерську екстренки надійшов виклик про те, що у Черкасах поблизу ресторану “Victoria Garden” під кригу провалилися діти.

Як виявилось, під лід на Дніпрі пішли двоє хлопців 12-ти та 13-ти років. На щастя, їх побачили небайдужі, які каталися на квадроциклі. Дітей витягли з-під криги та довезли до ресторану. У закладі підлітків зігріли ковдрами та гарячим чаєм.

Медики швидкої оглянули дітей, обоє перебували в стані загального переохолодження. Поки чекали батьків, хлопці відігрілися і їхній стан покращився, температура тіла піднялася майже до норми. Підлітків доправили до Черкаської міської дитячої лікарні, повідомляють у КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради”.

“Як добре, що поряд були люди, які без вагання кинулись на допомогу. І працівники ресторану зігрівали дітей до приїзду швидкої. Але і дітям, і дорослим варто пам’ятати, що нехтування правилами поведінки на річках, озерах та інших водних об’єктах у зимовий час може призвести до фатальних наслідків”, – зазначає прессекретар центру Ірина Назарок.

Рятівників звати Роман Бережний і Олександр Шинкаренко. Про це повідомляють у коментарях під постом мами одного з хлопців Ольги Рачек.

За словами Ольга Рачек, діти зараз у лікарні під наглядом.