Історія “боротьби” народних обранців за “справедливі” тарифи

19 Січня 2021 14:00

Останні дні розгорілася непримиренна боротьба посадовців та депутатів із УСІХ партій за “справедливі і чесні тарифи” для народу.

pravda.com.ua

Рейтинг обіцянок очолює Юлія Тимошенко, яка днями пообіцяла знизити тарифи ВТРИЧІ, щоправда й Вадим Рабінович теж обіцяв ВТРИЧІ дешевші тарифи, але під час виборів. ОПЗЖ і Зеленський переконували раніше, що готові знизити тарифи щонайменше ВДВІЧІ.

Але цинізм ситуації полягає в тому, що від листопада 2020 року до 11 січня 2021 практично ВСІ народні депутати мовчали як риби!

Отож,
– з листопада розпочалися заяви про підвищення ціни на газ – ВСІ мовчали;
– 15 грудня ухвалено бюджет і всі точно знали, що тарифи зростуть – “за” бюджет проголосували “Слуга народу”, “Батьківщина”.”За майбутнє”.”Довіра”, “Наш край”;
– 26 грудня “Нафтогаз”підвищив ціну на газ для побутових споживачів – ТИХО;
– 28 грудня Уряд підвищив тариф на електроенергію для населення – ЖОДНОЇ реальної дії парламентарів;
– 30 грудня НКРЕП підвищили тарифи на розподіл газу – ВСІ знову мовчали!
ДО 11 січня керівники ЖОДНОЇ ПАРТІЇ не проявили ЖОДНОЇ ІНІЦІАТИВИ проти підвищення!
– 11 січня почалися акції протесту в Україні.
– 11 січня Володимир Зеленський повернувся із Буковелю в Київ і заговорив про можливість зниження тарифів.
– 13 січня всі ЗМІ розмістили заяву офісу Президента “З ініціативи Президента тарифи для населення буде знижено”.- З 14 січня ВСІ парламенські партії та групи заявили про ПРИНЦИПОВУ і НЕПРИМИРЕННУ вимогу знизити тарифи або збільшити кошти на субсидії, а ЄС почала вимагати проведення позачергового засідання ВР, щоправда збір підписів так і не почала.НА ПРАКТИЦІ:

у Верховній Раді з 4 січня до сьогодні, коли депутати мусили працювати в комітетах, комісіях, фракціях, групах відбулося одне часткове засідання фракції, 2 онлайн-засідання Комітетів, 1 офлайн засідання без кворуму. (Нагадаю, що у ВР 23 комітети, 5 фракцій, 2 групи і кілька тимчасових комісій)

Для прикладу, в Київраді за цей же період не відбулося ЖОДНОГО засідання комісій чи фракцій!
Бо з кінця грудня до 11-14 січня абсолютна БІЛЬШІСТЬ керівників парламентських партій влади та опозиції ВІДПОЧИВАЛИ на закордонних курортах від ЗАНЗІБАРУ, МЕКСИКИ й до ГАЛАПАГОСІВ!

А ВИ ще вірите в “непримиренну і принципову бортьбу” “народних” депутатів за “чесні і справедливі тарифи”!

П.С. Було б справедливо НЕ ВИПЛАЧУВАТИ зарплату тим депутатам, які НЕЗАКОННО оголосили собі в січні НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ.

Нагадаю також, що видатки на утримання ВР у 2021 збільшено на 528 мільйонів у порівнянні з 2020 і складають 2 МІЛЬЯРДИ 530 МІЛЬЙОНІВ 740,7гривень.

Микола Томенко, Громадський рух “Рідна країна”