Черкаська поліція відкрила кримінальні провадження щодо смерті депутатки

21 Січня 2021 18:11

Два кримінальні провадження в поліції відкрили щодо загибелі Черкаської депутатки Олени Шевченко.

Про це на початку сьогоднішнього засідання виконавчого комітету повідомив перший заступник міського голови Сергій Тищенко, повідомляє Zmi.ck.ua.

За його словами, зараз ведеться розслідування та з’ясовуються причини щодо ситуації, яка сталася.

“Було відкрито два кримінальні провадження. У нас є багато питань до приватних лікарень. Та ситуація, яка сталася з нашою колегою, може статися з іншими. Ми візьмемо це питання на контроль. Хочемо, щоб була справедливість. А ті люди були покарані”, – зазначив Сергій Тищенко.

Як повідомляє директор департаменту охорони здоров’я ЧМР Всеволод Кульчиковський, йдеться про приватну клініку, яка орендує приміщення на базі Першої міської лікарні. З ними вже розірвано договір оренди. Керівник відділення буде відсторонений від посади, на проведення судмедекспертизи піде близько місяця.

Представники правоохоронних органів повідомили, що наразі проведено ряд слідчих дій, установлюють та опитують всіх учасників медичних маніпуляцій, у зв’язку з якими сталася трагічна смерть.

Кримінальні провадження відкрито за статтею 140 ККУ (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником).

Нагадаємо, Олена Шевченко померла 18 січня, причина її смерті – ускладнення після операції.