Із 8 лютого на Черкащині складна погода: значні снігопади і мороз

5 Лютого 2021 17:56

Уже сьогодні вранці на Черкащину почало надходити арктичне повітря – температури знижуються. Найближчої ночі вже чекаємо 12-14º морозу, інформують в обласному гідрометеоцентрі.

У вихідні  у наші широти «загляне» ще й скандинавський антициклон. Хмар поменшає і до адвекції холоду додасться охолодження повітря. Тому у суботу прогнозують уночі 9-14º, вдень 4-9º, неділю вночі 14-19º, вдень 9-14º морозу.

Морозна, вітряна погода у вихідні, до якої у неділю 7 лютого приєднається посилений вітер вимагатиме теплого одягу. Будьте обережні на вулицях: тротуари та окремі ділянки доріг залишаються дуже слизькими.

Складна погода на початку нового тижня вже починає входити у звичку. Південні циклони напевно встановили свій розклад руху, що саме в цей час прямують на Черкащину.

У понеділок, 8 лютого, внаслідок виходу активного циклону з південного заходу, очікується ускладнення погодних умов: значний сніг (приріст снігового покриву 20-30 см), пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Температура вночі 13-18º морозу, вдень 2-7º морозу. Відчуття холоду посилюватиме рвучкий вітер.