Черкаси приймають Кубок України з греко-римської боротьби (фото, відео)

10 Лютого 2021 15:35

Кращі з кращих змагаються за Кубок України з греко-римської боротьби у Черкасах. Виборюють перепустку на ліцензійні змагання до Олімпійських Ігор-2021 понад півсотні спортсменів з усіх куточків держави.

Змагання приурочені 150-річчю з дня народження знаного в усьому світі борця та силача Івана Піддубного. Зараз на Черкащині переймають борцівські традиції цього олімпійського виду спорту півтори тисячі юних жителів області.

Офіційно відкрили змагання 9 лютого. Тоді ж провели й перші двобої у спортивному комплексі «Будівельник».

– Борці з усієї України виборюють тут перепустки на ліцензійні змагання до Олімпійських Ігор-2021, – каже президент Федерації з греко-римської боротьби України Олег Сазонов. – Адже всі хочуть поборотися за нагороди головних змагань чотириріччя. Ліцензійний турнір відбудеться у Будапешті.

Ці ліцензії дадуть змогу представити країну на Олімпіаді, зауважує срібний призер Олімпійських Ігор-2016 Жан Беленюк. Титулований борець дав декілька порад спортсменам та побажав чесних перемог.

– Знаю, що зараз відчувають борці, оскільки сам неодноразово боровся за перемогу у цьому залі, – пригадує він. – По-перше, насамперед спортсменам треба вірити у свої сили. Ті тренування і докладені зусилля заради успіху – не марні. По-друге, працювати-працювати-працювати. І – оточувати себе правильними людьми, які можуть допомогти і мотивують стати кращими.