ФК «Рятівник» – Чемпіон Черкащини з футзалу

15 Березня 2021 12:42

У неділю 14 березня у спортивному комплексі «Будівельник» відбулася фінальна зустріч Чемпіонату Черкащини з футзалу між командами «Рятівник» Черкаського інституту пожежної бзпеки ім.Героїв Чорнобиля і «Карбон-2».

Обидві команди були націлені на перемогу, тому вже з перших хвилин перегляду прямої трансляції матчу глядачі спостерігали наполегливу та запеклу боротьбу.

В першому таймі рятівникам вдається реалізувати чудову атаку – Олександр Дробоног забиває перший гол у ворота «Карбону-2», а вже в наступному його успіх повторює Мар’ян Блонський, зрівнюючи рахунок гри.

На табло спливає остання хвилина матчу, напруга на полі зростає, рахунок 2:2, арбітр вже готовий до фінального свистка, як всього за 15 секунд до завершення матчу М. Блонський зумів забити вирішальний м’яч у ворота суперника і здобути перемогу для команди ЧІПБ.