Справжнє весняне тепло черкаські синоптики прогнозують після 26 березня

19 Березня 2021 14:49

20 березня – день весняного рівнодення, тривалість дня і ночі буде однаковою – 12 годин. Весняне рівнодення по суті є початком астрономічної весни і умовною межею між зимою і літом, тому його вважають одним з найважливіших днів весни, після якого очікують на різке потепління і пробудження природи, які в цьому році затримуються.

За прогнозом Черкаського обласного гідрометеоцентру, у вихідні 20-21 березня утримається вплив холодної частини циклону, який переміщується за Урал. Північні повітряні течії принесуть у суботу 20 березня дощі, температура вночі -3..+2º, вдень 0..+5º.

У неділю тепліше не стане. Хмарність значно зменшиться, сонця побільшає, опадів не очікується. Температура вночі -1..-6º, вдень +3..+8º.

На новому робочому тижні, коли всі вже чекають справжнього весняного тепла, «ложкою дьогтю» стануть нічні морози 1-6º із стриманим денним теплом 1-6º. Температурний фон в межах та дещо нижче норми. Суттєвих опадів не очікують, лише у понеділок, 22 березня, вдень невеликий мокрий сніг у супроводі рвучкого вітру 15-18 м/с.

А справжнє весняне тепло синоптики прогнозують лише із 26 березня.