Дистанційне навчання у школах Черкас триватиме і після 12 квітня

9 Квітня 2021 19:12

Школярі 5-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Черкаси продовжать вчитися дистанційно з понеділка, 12 квітня. Про це повідмляють у департаменті освіти та гуманітарної політики міської ради. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні місцевої комісії ТЕБ та НС.

Дата переходу на звичайну форму навчання буде встановлюватись окремо, коли епідеміологічні показники будуть дозволяти це зробити.

Так, вдома навчатися продовжують учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, позашкільної, початкової мистецької освіти міста. Натомість, 1-4 класи та вихованці дошкільних навчальних закладів продовжують навчання у звичайній формі.

Відповідно в закладах загальної середньої та дошкільної освіти забороняється проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Нагадаємо, що поки Черкаси перебувають в помаранчевій карантинній зоні. Утім, діти 5-11 класів вчаться в дистанційному форматі з 1 квітня.