15-річну дівчину, яка пішла з дому, поліція “ловила на живця”

30 Квітня 2021 12:00

Черкаські поліцейські знайшли неповнолітню 15-річну Вероніку Михайленко, яка не повернулася додому 27 квітня. Правоохоронці повернули її додому. Аби знайти дівчину, поліцейські занурилися у соцмережі.

Дівчина зникла 27 квітня. Мати розповіла, що донька пішла гуляти та досі не повернулась додому, а свій телефон дитина залишила вдома. Спочатку жінка намагалася розшукати її самостійно, а коли пошуки не дали результату, звернулася до поліції.

На пошуки неповнолітньої залучили майже весь особовий склад Черкаського районного управління поліції та оперативників управління карного розшуку.

Правоохоронці відпрацювали місто, перевірили вокзали, занедбані приміщення, промоніторили соціальні мережі. Разом із цим через інтернет-ресурси поширили фото з прикметами розшукуваної. Пошукові заходи дали позитивні результати — 29 квітня близько 21:00 години, розповідають у поліції Черкаської області.

Правоохоронці встановили обліковий запис дівчини в соціальній мережі та створивши «фейкову» сторінку, почали з нею спілкування.

Дівчина розказала новому знайомому про себе, про своє дозвілля, а згодом погодилась прийти на зустріч. Та замість хлопця Андрія її зустріли поліцейські ювенальної превенції.

Поліцейські встановили, що протягом трьох діб дівчина гуляла містом, обирала малолюдні міста, аби не потрапити в поле зору правоохоронців. Ночувала в знайомих, не розповідаючи їм, що втекла з дому.

З неповнолітньою провели профілактичну бесіду та передали матері.Поліцейські закликають батьків приділяти дітям більше уваги та роз’яснювати їм, що втеча з дому, може мати негативні наслідки.