Ексрегіонал із неоднозначною репутацією може очолити черкаську “Батьківщину”, – ЗМІ

30 Квітня 2021 22:55

Скандальний народний депутат України від виборчого округу №200 Антон Яценко найближчим часом має очолити Черкаську обласну організацію ВО “Батьківщина”.

Його призначення вже підтримало вище керівництво партії у Києві на чолі із лідеркою Юлією Тимошенко.

Про це Zmi.ck.ua стало відомо із власних джерел.

Минулої весни під час першого локдауну Яценко потрапив у скандал, що був пов’язаний із відвідуванням ним київського ресторану “Велюр” одіозного нардепа Миколи Тищенка

Водночас нинішній керівник обласної організації ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін у коментарі виданню категорично відмовився коментувати цю тему, не підтвердивши, так і не спростувавши дану інформацію.

Нагадаємо, що Антон Яценко свого часу до Верховної Ради вперше потрапив завдяки ВО “Батьківщина”, членом якої став у 2007 році.  Однак у 2011 році перейшов звідти до складу фракції “Партії регіонів”, де перебував до 2014 року.  Був один із тих народних депутатів, які проголосували за скандальні  “закони 16 січня” .

Неодноразово був помічений журналістами у кнопкодавстві під час голосувань у парламенті.

За даними журналістів видання “Дзеркало тижня”, народний депутат через родичів та пов’язаних осіб контролював спілку громадських організацій “Тендерна палата України”, яка мала виняткові повноваження з контролю над державними закупівлями.

Вже у новому складі Верховної Ради  Антон Яценко встиг потрапити у скандал.

Екснардеп Сергій Лещенко звинуватив ексрегіонала в тому, що він підкупив народних депутатів від “Слуги народу” із Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, щоб вони провалили законопроєкт №2047-д про ліквідацію корупційних схем під час оцінювання об’єктів нерухомості. Мовляв, в цьому особисто був зацікавлений Яценко.

Сам Яценко відмовився тоді проходити перевірку на детекторі брехні, щоб спростувати інформацію Лещенка.

Минулої весни під час першого локдауну Яценко потрапив у скандал, що був пов’язаний із відвідуванням ним київського ресторану “Велюр” нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка під час карантину, в той час коли заклади громадського харчування по всій Україні не могли офіційно приймати у себе гостей.

На останніх місцевих виборах Антон Яценко очолював Черкаську обласну організацію “За Майбутнє”, провів фракцію до Черкаської облради, проте зовсім нещодавно покинув цю партію.