Уманські поліцейські повернули додому 95-річного дідуся, який заблукав

1 Травня 2021 21:21

Сьогодні, близько 14:00 години, уманські поліцейські Віталій Скалій та В’ячеслав Журба отримали виклик від небайдужого громадянина, що на вулиці Київській виявили розгубленого літнього чоловіка.

“Я відчув себе щасливим, коли ми повернули додому 95-річного дідуся, який заблукав і був далеко від дому. Для рідних це найцінніший подарунок на Великдень. Бережіть своїх близьких!” — ділиться емоціями поліцейський В’ячеслав Журба.

Спочатку уманчанин сам намагався допомогти дідусеві, але згодом зрозумів, що без допомоги поліцейських не обійтись. Він розповів, що працює таксистом, хотів доставити старого за адресою, яку він називав та з’ясувалося, що названого дідом будинку не існує.

Правоохоронці за лічені хвилини були на місці та почали спілкуватися з пенсіонером. Усе що він зміг назвати — це те, що приїхав із села Полянецьке, до сестри в Умань. Дідусь має проблеми з пам’яттю, але Віталію та Вячеславу вдалося дізнатися його дані й з’ясувати на якій вулиці він проживає.

Поліцейські привезли 95-річного пенсіонера додому. Біля будинку їх зустріла дружина. Каже, що дуже хвилювалася за чоловіка, бо від ранку не знала, де він подівся.