8 і 9 травня у Черкасах вшанують учасників та жертв Другої світової війни

7 Травня 2021 15:38

У День пам’яті і примирення та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 і 9 травня жителі Черкас вшановуватимуть учасників та жертв ДСВ. Через карантинні обмеження масових урочистостей не планується, проте тематичні заходи відбудуться у різних локаціях міста, повідомляють у міській раді.

chmr.gov.ua

Традиційно 8 травня у день Пам’яті та примирення на пагорбі Слави з 22.40 по 23.01 пройде акція «Перша хвилина миру».

9 травня о 10.00 на площі Слави відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків та меморіального комплексу на Пагорбі Слави.

А біля обласного краєзнавчого музею з 10.00 до 13.00 у цей день буде організована низка тематичних локацій, – це і різноманітні виставки художніх робіт, присвячених військовій тематиці, музейних експонатів тих часів, фотозони та майстер-класи. Також біля музею буде розміщений так званий «відкритий мікрофон», де черкасці зможуть поділитись своїми історіями, спогадами та думками про війну.

9 травня о 16.00 на Центральному стадіоні міста відбудеться Чемпіонат України з футболу серед команд ліги АТО на Кубок захисників України «Черкаські козаки АТО» – «Прикордонник» ДПСУ м.Київ.