Одіозний нардеп очолив Черкаську “Батьківщину”

28 Травня 2021 11:30

Народний депутат трьох скликань Антон Яценко очолив Черкаський обласний осередок політичної партії “Батьківщина”. Про це повідомляють на сайті організації. Попереднім керівником осередку був депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

hromadske.ua

Якщо вірити інформації з партійного сайту “Батьківщини”,  Антон Яценко нині виконує обов’язки керівника. На його представленні  бюро обласного партосередку  заступник голови партії Валерій Дубіль окреслив завдання для “батьківщинівців” щодо подальшої розбудови партії в області.

Антон Яценко – народний депутат України від виборчого округу №200.  На днях він втрапив у скандал в Умані, коли не виявив неповагу до державних символів – депутат не встав, коли співали гімн України, копирсався у своєму телефоні.

До Верховної Ради вперше потрапив завдяки ВО “Батьківщина”, членом якої став у 2007 році.  Однак у 2011 році перейшов звідти до складу фракції “Партії регіонів”, де перебував до 2014 року.  Був один із тих народних депутатів, які проголосували за скандальні  “закони 16 січня” .

Неодноразово був помічений журналістами у кнопкодавстві під час голосувань у парламенті.

За даними журналістів видання “Дзеркало тижня”, народний депутат через родичів та пов’язаних осіб контролював спілку громадських організацій “Тендерна палата України”, яка мала виняткові повноваження з контролю над державними закупівлями.

Вже у новому складі Верховної Ради  Антон Яценко встиг потрапити у скандал.

Екснардеп Сергій Лещенко звинуватив ексрегіонала в тому, що він підкупив народних депутатів від “Слуги народу” із Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, щоб вони провалили законопроєкт №2047-д про ліквідацію корупційних схем під час оцінювання об’єктів нерухомості. Мовляв, в цьому особисто був зацікавлений Яценко.

Сам Яценко відмовився тоді проходити перевірку на детекторі брехні, щоб спростувати інформацію Лещенка.

Минулої весни під час першого локдауну Яценко потрапив у скандал, що був пов’язаний із відвідуванням ним київського ресторану “Велюр” нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка під час карантину, в той час коли заклади громадського харчування по всій Україні не могли офіційно приймати у себе гостей.

На останніх місцевих виборах Антон Яценко очолював Черкаську обласну організацію “За Майбутнє”, провів фракцію до Черкаської облради, проте зовсім нещодавно покинув цю партію.