Річний бюджет України – під матрацом: як повернути понад трильйон гривень у банківську систему України?

17 Червня 2021 15:39

Ідеологи податкової амністії для народу називають фантастичну цифру, яка, ймовірно, перебуває в готівці, у так званих матрацах – 50 мільярдів доларів! Якщо перевести цю озвучену суму у гривні отримаємо трильйон 350 мільйонів! Принагідно інформую, що доходи бюджету-2021 року сягають лише трильйон 97 мільярдів.

фото з мережі

Саме тому Закон від “Слуги народу” про так звану податкову амністію виглядає економічно обґрунтованим і корисним.

Проте є одне але!

Якщо ви такі захисники національної економіки, то чому ви самі тримаєте власні мільярди чи мільйони гривень або доларів у готівці вдома, а не в банках?

Нагадаю, що згідно аналізу КВУ народні депутати із владної фракції-коаліції “Слуга народу” задекларували за 2020 рік 1 мільярд 103 мільйони власних готівкових коштів. В той же час в банківських установах ці ж депутати тримають лише 128 мільйонів.

Тому пропоную 1 вересня 2021 року, в перший день дії податкової амністії, депутатам від “Слуги народу”-авторам Закону покласти в українські державні банки щонайменше свій готівковий мільярд 103 мальйони, які вони офіційно задекларували за 2020 рік.

А за ними урядовці, місцеві чиновники та вся владна рать, яка з гордістю задекларувала свої кешеві… сотні мільярдів гривень.

Сподіваємося, що й патріотична опозиція Верховної Ради підтримає ідею економічного націоналізму й понесе свої готівкові мільярди до банків. Бо, українська економіка – понад усе!

А за ними, однозначно, потягнуться і патріотичні бізнесмени та представники малого бізнесу, бо влада й політики нарешті продемонструють власний приклад, коли вони не лише заробляють з бюджету, а й інвестують в національний бюджет України!

Микола Томенко, очільник Громадського руху “Рідна країна”