Споконвічні мрії депутатів збуваються або Вхід до їдальні лише для членів парламенту?

7 Вересня 2021 16:47

Тихою сапою виборча обіцянка Зеленського про країну мрій реалізується…  для депутатів Верховної Ради України.

Зарплати і доплати свої та помічників зростають, житлові виплати отримують мільйонери і ті, хто живуть на тещиних квартирах, нові авто купуються, кандидатські дисертації пишуться й захищаються…

Але залишалася одна споконвічна мрія депутатів провладних партій всіх часів і народів – щоб їх не діставали журналісти запитаннями в кулуарах і не мали право ходити в їхні їдальні!

Пам‘ятаю як депутати з партії Януковича постійно намагалися обмежити доступ журналістів чи навіть встановити скло перед ложею преси (нагадаю, я тоді запропонував регіоналам помінятися місцями з опозицією, бо ми падіння з журналістського балкону важких і тупих предметів не боїмося).

Згодом один із очільників провладної партії Яценюка Пашинський вимагав не пускати журналістів на погоджувальну раду, бо вони заважають розбудовувати Україну… Тоді всі спроби обмежити діяльність журналістів у ВР провалилися!

Боротьба ж за їдальні ВИКЛЮЧНО для ЧЛЕНІВ парламенту сягає сивої парламентської давнини.

І ось нарешті сталося. Керівництво ВР часів Зеленського дозволило доступ лише до частини кулуарів і лише визначеним журналістам із червоними картками, а до їдальні будуть пропускати лише обраних! (Нагадаю, що в карантинний період депутати заборонили абсолютній більшості журналістів появлятися в кулуарах Ради)!

Країна мрій таки будується, щоправда, лишень для високопосадовців і депутатів!..

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”