Як український народ без своєї згоди підтримує партії бюджетними мільярдами

20 Вересня 2021 21:30

У проекті бюджету-2022 передбачено рекордне фінансування парламентських партій у сумі 885 мільйонів 600 тисяч.

 

За період з 2016 по 2021 рік бюджет вже виділив для партійного життя партіям Яценюка, Садового, Ляшка, Тимошенко, Медведчука, Зеленського, Порошенка,  Вакарчука-Рудик 2 мільярди 894 мільйони гривень, а вони фактично отримали 2 мільярди 403 мільйони гривень!..

Нагадаю, що після аналізу нашою командою “Рідна країна” практики витрачання партіями бюджетних коштів, здебільшого на рекламу: телевізійну,зовнішню, в соціальних мережах, я зареєстрував петицію щодо скасування бюджетного фінансування партій. Моя петиція в рекордний термін набрала необхідні 25 000 голосів і спричинила до рішень президента та ВР щодо скорочення бюджетних видатків на парламентські партії та скасування фінансування партій Шарія, Новінського-Добкіна тощо.

Тим не менш, у період 2021-22 року фінансування партій суттєво збільшується, що в умовах війни та коронавірусу виглядає як знущання над людьми та країною.

Особливо цинічним виглядає виділення 132,8 мільйонів гривень партії Медведчука, якого влада звинувачує у фінансуванні російських терористів та сепаратистів!

Переконаний, що 885,6 мільйонів наших гривень у 2022 році будуть кориснішими для армії, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту!..

Отож, вимога більшості українців щодо скасування бюджетного фінансування партій є нагальною і принциповою!

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”