Петиція про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (україноненависництву). Збір підписів триває!

2 Листопада 2021 15:30

Автор – Віталій Січкарчук. uk.wikipedia.org

№22/124846-еп — це номер електронної петиції, яку на сайті Президента України 21 жовтня ініціював Микола Томенко. «Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (україноненависництву)» — її назва і суть.

Станом на сьогодні петицію підтримало лише  226 осіб…

Про що це свідчить? Людям здається, що це не на часі (у нас же ж і без того купа проблем з тарифами, цінами тощо) або вони думають, що гідність на хліб не намажеш? Люди пасивні і зневірені в тому, що можна щось змінити?

Швидше за все — недостатньо розголосу! Поширюйте, залучайте своїх друзів та знайомих, які не будуть чекати і спостерігати, як дехто дозволяє собі публічно принижувати українців, зневажаюти українську мову та культуру.

Час ще є!  Ми з вами можем спонукати керівництво держави виступити з законодавчою ініціативою  щодо прийняття  відповідного закону, в якому чітко визначити  поняття українофобії (україноненависництва),  як форми дискримінації, яка полягає:
– в рішеннях, діях або бездіяльності, спрямованих на приниження або заперечення України як держави, української нації, культури, мови, історії та традицій;
– у запереченні територіальної цілісності України;
– у підриві авторитету Збройних Сил України;
– у публічних висловлюваннях, пов’язаних із засудженням українців, як колективно відповідальних за реальні чи уявні правопорушення, скоєні однією особою або групою осіб незалежно від етнічного походження чи віросповідання;
– в умисному пошкодженні, руйнуванні або оскверненні місць поховань українців, пам’ятників, пам’ятних знаків, пов’язаних з історичними подіями та національними героями України;
– у виготовленні, розповсюдженні будь-яких матеріалів, що містять антиукраїнські висловлювання, публічне використання матеріалів, символів та зображень антиукраїнського змісту.

Також  законом необхідно встановити види адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства про українофобію (україноненависництво).

Витративши кілька хвилин на підписання петиції, ви долучаєтесь до виправлення несправедливої прогалини в законодавстві, яка призвела до того, що українці не захищені у своїй власній країні.

Проголосувати та підтримати (це нескладно і безкоштовно) петицію можна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/124846?fbclid=IwAR0-78GbmHrYiNp7JdszP5Ve6wYxYwW6fia1llw215RaMjvuaXB3Ysz2sfU