“Закрався?”: міністр економіки родом із Черкащини пішов із посади

2 Листопада 2021 14:00

Міністр економіки Олексій Любченко написав заяву про звільнення з займаної посади. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на Telegram представника Кабміну у Верховній Раді Тараса Мельничука.

“Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Любченко Олексій подав заяву в Апарат ВРУ з проханням прийняти відставку із займаної посади”, – зазначив Тарас Мельничук.

Джерела “Української правди” повідомляли, що в Офісі президента Любченка підозрювали в корупції, а глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія на зустрічі з депутатами сказав їм, що міністра звільняють, бо він “закрався”, але деталей чи якихось фактів цього нема.

Також, за даними УП, за 5 місяців роботи в уряді Любченко зумів максимально зіпсувати відносини з прем’єром Денисом Шмигалем.

За словами співрозмовника УП зі “Слуги народу”, “Любченко дуже цікаво поводився” нібито до нього приходили депутати “з якимись хотєлками”, а він їм відмовляв, заявляючи, що “скоро піде на підвищення і стане прем’єром”, тоді до нього можна приходити. А до того, мовляв, йому “не можна ні у що вляпуватись”. Подейкували, що такі розмови дійшли до Шмигаля.

Зайняти місце Любченка найбільше шансів має заступниця голови ОПУ з економічних питань Юлія Свириденко.

Нагадаємо, Олексія Любченка, який родом із Орловця на Городищині, призначили міністром економіки у травні 2021 року. Із 2003 по 2005 роки він очолював податкову адміністрацію Черкаської області.