У ПЗР Черкас висадили півсотні кримських сосен

8 Листопада 2021 17:18

50 кримських сосен висадили на Сумгаїтській у Південно-Західному районі. Нові деревця прикрасили ділянку від вулиці Віталія Вергая до Алеї Путейка. Усі саджанці привезли до Черкас з Одеської області, інформують у міській раді.

Висота кожного з них складає близько 2,5 метрів. Озеленювачі регулярно поливатимуть дерева, аби вони добре «прижились», і підживлюватимуть добривами для хвойних рослин. Навколо сосен облаштують декоративні лунки.

Соснові дерева на вулиці Сумгаїтській – приклад втілення в життя проектів громадського бюджету. У минулому році за нього свої голоси віддали 562 жителі Черкас. Ідею запропонував черкасець Андрій Поліщук.

“Вулиця Сумгаїтська названа на честь азербайджанського міста-побратима Сумгаїт. Коли готував проект, поцікавився, які дерева ростуть у них, аби була паралель між нашими містами, – розповів він. – Там навіть у центральній частині висаджена достатньо велика кількість сосен, ялин. До всього ж, хвойні дерева вироблятимуть фітонциди і слугуватимуть очищенню повітря в цьому районі нашого міста, разом із тим, дерева даватимуть гарну тінь”.