Мільярди бюджету-2022 – на піар чиновників і політиків, – Томенко

16 Листопада 2021 21:00

Медійна тусовка, із призначених олігархами правильних політиків та експертів з усіх питань, обговорює різні дріб‘язкові теми, окрім державного та місцевих бюджетів-2022.

Воно й зрозуміло, бо навіщо платникам податків знати як їх слуги, не лише з партії слуг, таємно і по-справедливости ділять бюджетні, тобто народні кошти.

infagro.com.ua

Дивує нахабство посадовців, які в черговий КОВІДний і ВОЄНний рік для України, взагалі не обговорюють необхідність оптимізації видатків на своє утримання. У міністерствах, скажімо юстиції, аж 9 заступників міністра, у голів ОДА – по 5-7, у міських голів – від 14, як у Києві, до 9 – по багатьох обласних центрах. Для розуміння, один такий начальник – це мінімум дві особи, що забезпечують його діяльність і одне службове авто. Нагадаю, що в часи попередніх кризових періодів діяло ЧІТКЕ ОБМЕЖЕННЯ щодо фінансування не більш як 3 заступників посадовців усіх рівнів.
Чому й нині так не зробити?

Про мільярдне збільшення видатків на Генпрокуратуру та СБУ, майже 2-х мільярдне Державне управління по охороні слуг народу в 2022 році Ви вже знаєте, але ніхто не аналізує бюджетів МІНІСТЕРСТВ, ВІДОМСТВ та МІСЦЕВИХ ВЛАД.

Чого там тільки не передбачили для свого піару посадовці:
– кошти на СВОЇ медіа, для прикладу Київська міська влада планує більше 200 млн. грн на рік, Вінницька понад 20 млн… Загалом по країні на чиновницькі медіа – не менше МІЛЬЯРДА;
– кошти на соціологію і рекламу, бо треба ж готовитися до виборів на гроші громадян;
– кошти на вічне інформаційне забезпечення (чергові реконструкції сайтів, оновлення і створення сторінок в соціальних мережах…), одним словом на піар з відкатом для братніх структур;
– кошти на організацію концертів, днів міст…, де на гроші платників податків славлять місцевих вождів та їхні партії;
– фінансування будівництва чергових фонтанів та модних сучасних арт-експериментів…

На такі видатки в умовах БЮДЖЕТУ ВИЖИВАННЯ для ЛЮДЕЙ повинен бути введений МОРАТОРІЙ.

Шоу, фонтани, концерти, арт-експерименти …за свої і благодійні кошти!
Про гроші для парламенських партій вже навіть соромно говорити.Соціальні мережі забиті «фейсбук-мордами» партійних вождів на правах реклами, прихована і пряма реклама на телебаченні та на бігмордах – і все це на кошти ГРОМАДЯН. В 2022 році депутати ВСІХ парламентських партій радо підтримують для реклами своїх вождів виділення майже 886 МІЛЬЙОНІВ НАШИХ гривень?!

Також у 2022 році важко уявити десятки тисяч вдячних читачів, на які розраховані «Голос України» на майже 30 мільйонів і «Урядовий кур‘єр» зв 12 мільйонів?!

Про такі дрібниці, як 102 мільйони для Академії правових наук з академіками Медведчуком, Ківаловим, Литвином, Стефанчуком… мовчу, бо до ЗЕ-влади її діяльність коштувала лише 44 мільйони…

На тлі цього дерибану НАШИХ МІЛЬЯРДІВ на піар посадовців цією зимою будуть, сподіваюся хоча б тимчасово, закриватися заклади освіти, культури, спорту, бо в бюджетах бракує коштів на їх опалення!

Саме тому й підготовка остаточної версії БЮДЖЕТІВ-2022 – таємниця для народу, бо формується він не для нього, а для посадовців, політиків та олігархів, які їх утримують!