За застреленого кабана браконьєр заплатить 40 тисяч гривень

23 Листопада 2021 17:00

Під час проведення рейду 21 листопада працівники державної лісової охорони Лисянського держлісгоспу спільно з працівниками єгерської служби та місцевої поліції у селі Почапинці Звенигородського району затримали автомобіль Нива, в якому виявили незаконно добутого дикого кабана. Про це повідомляють в обласному управлінні лісового і мисливського господарства.

lis-ck.gov.ua

На місце події було викликано слідчу оперативну групу. У ході з’ясування обставин встановтли, що кабана незаконно добуто у мисливських угіддях Лисянської районної громадської організації УТМР. На правопорушника склали адміністративний протокол згідно статті 85 частини 2 КУпАП.

Матеріали справи готуються для передачі до суду для подальшого розгляду та призначення розмірів відшкодування і міри покарання за злочин.

lis-ck.gov.ua

“Згадане порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу або позбавлення права полювання на строк до трьох років. Крім того, браконьєр повинен буде сплатити збитки за незаконне добування кабана у розмірі 40 тис. грн.”, – зазначають в управлінні.