Епоха бідності в Україні завершиться в 2022-ому: депутати стають офіційними мільйонерами

2 Грудня 2021 18:20

Отож, поки ви шукаєте статті видатків на оборону, охорону здоров‘я, освіту чи пенсіонерів в бюджеті-2022, за який проголосували СЛУГИ Зеленського, Коломойського, Тимошенко й колишні слуги з партій Яценюка і Порошенка, рекомендую порадіти за депутатів Верховної Ради.

naspravdi.info

Так, у кошторисі видатків ВР на 2022 рік, які підтримали партія «Слуга народу», ОПЗЖ та інші, передбачено встановити мінімальну місячну заробітну плату депутата в сумі 49 тисяч 620 гривень. Окрім того, передбачено розмір відшкодування витрат, пов‘язаних з виконанням депутатських повноважень теж у сумі 49 620 гривень на місяць.

Це означає, що навіть ті депутати, що волею долі з шоу-бізнесу вперше опинилися у владі, стануть офіційними МІЛЬЙОНЕРАМИ за рік, бо мінімально отримуватимуть щонайменше 100 тисяч гривень за місяць!

Тут не беремо до уваги виплати на відшкодування житла й транспорту. Сюди варто додати також і місячну виплату в 71 тисячу 445 гривень для помічників депутатів, які, зазвичай, є родичами чи кумами депутатів.

Між іншим, стало «доброю традицією» доплачувати помічникам депутатів напередодні Різдва за рахунок так званої економії коштів.

От і сьогодні ВСІ владні й опозиційні фракції та групи ДОДАЛИ своїм помічникам ще майже 120 тисяч гривень лише в грудні на кожного депутата.

Принагідно нагадую, що мінімальна пенсія в 2022 році збільшиться аж на 159 гривень і в грудні наступного року складатиме – 2 093 гривні, мінімальна зарплата збільшеться аж на 200 гривень і становитиме 6 700 гривень.

Зарплата викладачів вишів триматиметься від 7 до 12 тисяч гривень і перелік інших не престижних та мало потрібних професій для нинішньої влади можемо продовжувати ще довго.

Але, щонайменше для депутатів та їх родичів з друзями, епоха бідності в 2022 році точно завершиться!