На Уманщині неадекват напав на бригаду “швидкої”

8 Грудня 2021 13:38

У селі Іванівка на Уманщині чоловік неадекватно зреагував на те, що “швидка” розверталася біля його двору та кинувся з кулаками до водія. Подія сталася сьогодні вночі, повідомляють в КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф”.

Бригаду екстренки була викликали до чоловіка, у якого був напад бронхіальної астми. Завершивши надання допомоги пацієнту, фельдшер та водій поверталися на станцію. Щоб виїхати з сільської вулички, водій швидкої здійснив маневр розвороту біля подвір’я навпроти будинку пацієнта.

У цей час до швидкої підбіг чоловік, відчинив двері з боку водія і почав кричати, що немає чого тут розвертатись. Чоловік спершу лихословив, потім почав витягувати водія з автомобіля за одяг. Коли ж водій почав протистояти нападу, неадекватний чоловік хотів витягти ключі, щоб зупинити автівку. Натомість пошкодив електроніку автомобіля, виламавши внутрішню систему керування склоочисниками та зовнішніми світловими приладами автомобіля.

“Це сталося уночі, ще й дощ ішов, нічого не видно було. Так, я розвертався на вулиці, але я не заїжджав на подвір’я того чоловіка. Чому він так відреагував – мені не зрозуміло. Ґудзики на одязі я пришию, а от з електронікою автомобіля – все не так просто. Авто вийшло з ладу. Приїжджаєш рятувати людині життя, а тут через таких неадекватів і самому може знадобитись медична допомога”, – розповів водій швидкої.

Фельдшер викликав поліцію. Адже спецавтомобіль вийшов з ладу і від 2-ї години ночі, бригада більше не могла на ньому виїздити на виклики. До того ж, за попередніми підрахунками, ремонт автомобіля коштуватиме установі 6-7 тисяч гривень.

Медики написала заяви в поліцію.