Морози на Черкащині пом’якшають, але розслаблятися рано

23 Грудня 2021 17:26

Зима 2021, завдяки арктичному повітрю увірвалася на Черкащину різко. «Вдарили» міцні морози у повітрі -16..-18º. На поверхні снігу метеостанція Золотоноша зареєструвала навіть 25º морозу.

Наразі пік арктичного вторгнення на Черкащину завершився, інформують в обласному гідрометеоцентрі.

За прогнозом, антициклон «ANNI» найближчої ночі ще зумовить морози 10-12º. У п’ятницю 24 грудня вдень, з наближенням теплого атмосферного фронту атлантичного циклону, на фоні посиленого південного вітру, чекають опади у вигляді снігу та мокрого снігу, температура підвищиться до невеликих плюсів.

На дорогах утримається ожеледиця! Атмосферний тиск може знову знизитися на 10-15 одиниць за добу, що додасть негативного впливу на самопочуття метеозалежних людей.

У ніч на суботу, 25 грудня, зустрічаємо світле свято Різдва Христового, проте, зимовий комплекс небезпечних явищ із рвучким вітром 15-20 м/с утримається. Температура вночі 0-5º морозу. Вдень атмосферні фронти покинуть Черкащину, опади припиняться, температура вдень -3º..+2º.

Морози пом’якшають, але розслаблятися рано. Попри те, що різкий провал у арктичну зиму закінчиться відлигою, погода продовжить залишатися нестабільною.

Короткочасне потепління у нашому регіоні закінчиться, не розпочавшись.
Бо вже в неділю 26 грудня прогнозують чергову хвилю холоду. Температура вночі 4-9º морозу, вдень 1-6º морозу.

За попередніми оцінками, в останні дні 2021 року домінуватиме північний процес, який постачатиме холодне повітря у супроводі періодичного снігу.