Якою буде погода в новорічну ніч?

28 Грудня 2021 13:33

Чергова система циклонів розкручується над європейським континентом, презентуючи періодичні опади та пом’якшення морозів. І першим «представником» цієї системи є невеликий, але швидкісний циклон, який сьогодні переміщується з Одещини на північний схід України через Кіровоградщину.

Саме він зумовлює на Черкащині складні погодні умови: значний сніг, хуртовини, поривчастий вітер, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Як прогнозують в обласному гідрометеоцентрі, негода збережеться ще найближчої ночі. Температура вночі 9-11º морозу.

Сніг випадатиме на фоні морозу, тому на дорогах утворюватимуться снігові накати, а на окремих ділянках доріг – перемети. До кінця 2021 року у нашому регіоні переважатиме морозна погода, тому розраховувати, що сніг самостійно розтане, не слід.

З огляду на це, дорожнім та комунальним службам необхідно вчасно прибирати сніг і обробляти дороги протиожеледними реагентами.

У середу 29 грудня вдень опади припиняться, вітер стихне, температурний фон залишиться на рівні 5-7º морозу.

У четвер 30 грудня без істотних опадів. Температура вночі 6-11º морозу, вдень 0-5º морозу.

фото Лани Кравченко

У п’ятницю 31 грудня атмосферні фронти із заходу зумовлять невеликий сніг, вдень з дощем, місцями ожеледь. Температура вночі 2-7º морозу, вдень 2° тепла – 3° морозу.

Новорічна ніч прогнозується до 5º морозу та невеликим снігом. Вдень опади переважно у вигляді мокрого снігу. Температура вдень 2° морозу 3° тепла.