Проти ексмера Черкас Мінфін США запровадило санкції

20 Січня 2022 19:52
Міністерство фінансів США у четвер оголосило про запровадження санкцій проти чотирьох українських політиків, діяльність яких пов’язується з інтересами Росії.

Про це повідомляє Мінфін США, передає Укрінформ.

Уродженець Бузівки на Жашківщині і співатор одійозних “законів про диктатуру” Володимир Олійник після Революції Гідності живе в Москві

“Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC) запровадив санкції проти чотирьох осіб, причетних до дій російського уряду щодо впливу, спрямованого на дестабілізацію України”, – заявили в американському відомстві.

При цьому наголошується, що нинішні обмеження є частиною загальних зусиль США щодо протидії особам та організаціям, які поширюють російську дезінформацію.

Зокрема, санкції запроваджені щодо колишнього народного депутата від “Партії регіонів” та ексмера Черкас Володимира Олійника.

“Олійник завжди підтримував Росію, він зараз проживає в Москві й поділяє антизахідні настрої РФ. У 2021 році Олійник працював за вказівкою ФСБ щодо збору інформації про критично важливу інфраструктуру України”,- зауважили в американському Мінфіні.

Як повідомлялося, запровадження санкцій американським Мінфіном означає, що вся власність та інтереси зазначених осіб, яка перебуває під юрисдикцією США, буде заблокована. Це включає операції з валютою, які здійснюються через американські банківські системи, а також рухомими та нерухомими об’єктами. Крім того, обмеження поширюються на підприємства та організації, контрольним пакетом акцій яких володіють ці особи. Паралельно запроваджується заборона на проведення будь-яких операцій у Сполучених Штатах з власністю або інтересами тих, хто опинився під санкціями Мінфіну.

Санкції запроваджені проти народних депутатів України від ОПЗЖ Тараса Козака й Олега Волошина, ексзаступника секретаря РНБО Володимира Сівковича.