Імовірний директор Черкаського драмтеатру не ходить на вистави і говорить російською

26 Січня 2022 19:09

Сьогодні в Черкасах конкурсна комісія обрала кандидата на посаду очільника обласного музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка. Далі пропозицію кандидата мають затвердити депутати Черкаської обласної ради.

У результаті конкурсного відбору перемогу здобув Руслан Паскалов, який набрав шість голосів присутніх членів комісії, ще троє голосували за кандидатуру нинішнього очільника закладу – Петра Ластівки.

Після засідання комісії один з її членів, а саме ексдепутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов, відбір назвав ганьбою для всієї культурної спільноти області. У коментарі “18000” пояснив свої емоції.

– По-перше, голова профільної профспілки перевів комісію у закритий режим. Відбулося заслуховування шести кандидатів, останній кандидат, якому я особисто ставив запитання, прямо заявив про те, що він не відвідує вистави театру, а у своїй роботі буде орієнтуватися на смаки населення, а не виховувати їх. Відповідав кандидат російською мовою, що обурило присутніх членів комісії. Актори театру були у шоці. Цей кандидат в решті і набрав шість голосів – за нього проголосували представники творчих спілок, а також делегати від влади області, – прокоментував Сергій Воронов. – На мою суб’єктивну думку, такий кандидат і переможець потрібний виключно, аби підписав документи, потрібні для передачі та введення в експлуатацію закладу після ремонту. Владі просто потрібно ручна людина. Він раніше нібито був завгоспом у філармонії, ось всі його культурні досягнення.

Журналіст видання зв’язався з самим Паскаловим, але той від коментарів відмовився. Важко відповідаючи українською мовою, переможець зазначив, що поки не планує розкривати свої “секрети” майбутньої роботи і попросив дочекатися поки його кандидатура пройде “погодження” депутатів обласної ради.

Зазначимо, в документах, поданих на участь у конкурсі, Паскалов зазначив, що працював з 2003 до 2013 року заступником директора Черкаської обласної філармонії з господарських питань і за його сприяння колектив філармонії взяв участь у творчому конкурсі в Туреччині у 2003 році.

Нині він працює менеджером з роботи з клієнтами в підприємиці Еллади Баратової, яка відзначила переможця як відповідального та креативного працівника. З її слів, він збільшив клієнтську базу, що дозволило збільшити продажі на 1,8%. Крім того, надано позитивний відгук від підприємства “Афродіта”, яке займалося обробкою каменю, де Паскалов працював з 1991 до 1997 року.

Додамо, що Руслан Паскалов двічі реєструвався як фізична особа-підприємець, першого разу займаючись обробкою дерева, а другого разу – випічкою хліба. Наразі його підприємницька діяльність зупинена.

Джерело: 18000.com.ua