Ну що, допомогла вам “московська церква” і “велика російська культура”?

17 Березня 2022 13:30

До злочинів російської орди на чолі з військовим злочинцем Путіним додалося бомбування Державного драматичного театру в Маріуполі, де переховувалися діти й мирні жителі міста. Між іншим, ще в лютому там йшла постановка за творами Чехова.

Останнім часом багато мовлено про освячення ВІЙНИ Російською православною церквою на чолі з КІРІЛОМ та мовчазною згодою зі своїм російським очільником більшості священників із 12 тисяч парафій Московського патріархату в Україні, попри вбивства дітей і мирних мешканців та руйнування церков того ж таки Московського патріархату.

Проте, майже не йдеться про діяльність «російської, радянської еліти» в Україні, яка ще до початку війни захищала всіми фібрами душі «нашу спільну спадщину – велику російську і радянську культуру».

Лише після обстрілу Києва «друзі Табачника і Януковича» в Театрі російської драми нарешті змінили назву. Рівно рік тому, на 150-річчя ВЕЛИКОЇ УКРАЇНКИ, коли я вимагав забрати світле ім‘я Лесі Українки з назви російського театру в центрі української столиці, «російська еліта» Києва назвала мене ворогом народу і провокатором.

Нарешті після бомбувань Києва і України зникла назва «Русское радіо», а фаната Путіна і «російського світу» Толочка звільнили з посади почесного директора Інституту археології…

Але все частіше й частіше, я чую від нині модних на телебаченні «державних і військових стратегів», що творення «УКРАНСЬКОГО ВСЕСВІТУ» та ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» НЕ НА ЧАСІ!

Ба більше, нас повчають як захищати Україну пропагандисти «ІНТЕРА», які ще вчора ходили з Путіним і Медведчуком одним «безсмертним полком» та пропагандисти медведчуківським каналів, як істерили «про американську колонізацію і захищали братній російський народ»…

Я вже мовчу про включення в ефір єдиного військового каналу тих представників так званого шоу-бізнесу, які ще вчора в сраку цілували московську тусовку, а нині прозріли?!
Олесандр Ткаченко і К., – Вам не соромно?!

Перефразую тут класика про те, що Україна нині воює і за своїх громадян та за свою землю, але Україна воює і за свою історію, культуру та мову!
Бо творення УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ і остаточна ліквідація «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» в Україні, як ніколи, НА ЧАСІ!