Коли ж заборонять діяльність партій Медведчука, Киви, Шарія?

28 Березня 2022 11:58

Як відомо, 18 березня 2022 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення “Щодо призупинення діяльності окремих політичних партій”.

В ньому, зокрема, йдеться про призупинення на період дій воєнного стану БУДЬ-ЯКОЇ діяльності в Україні політичних партій “Опозиційна платформа за життя”, “Партія Шарія”, Соціалістична партія України на чолі з Кивою тощо. Другим пунктом рішення РНБО стало доручення Міністерству юстиції – НЕВІДКЛАДНО вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності вищезгаданих політичних партій.

Минуло …ще 10 днів ВІЙНИ проти російської орди військового злочинця Путіна.

І що там Мінюст з модним Міністром та його 9 заступниками й тисячами працівників Міністерства та його структурних підрозділів? ТИША?!

Натомість на офіційному сайті ОПЗЖ на 33 день війни таки об‘явилося кілька депутатів партії кума Путіна, які …щоденно наближають МИР в Україні”.

Більшість же знаних путінолюбів на чолі з Медведчуком ЗНИКЛИ так, що й доблесні правоохоронні органи не можуть їх знайти. А тим часом місцеві депутати від ОПЗЖ у Мелітополі, Енергодарі…формують нову проросійську окупаційну владу Путіна.

Так коли ж нарешті буде ВИКОНАНО рішення РНБО і партії ВІЙНИ Путіна будуть ЗАБОРОНЕНІ в Україні, а їхні представники – колаборанти (зрадники) отримають справедливий ВИРОК!