Одразу 19 «політичних перевертнів» нарахувало видання “Kanos” в опублікованих нещодавно списках кандидатів в депутати Канівської міської ради від політичних сил.
Зокрема, Володимир Буряк, Євгеній Маланчев, Анатолій Пилипенко, Богдан Умриш, Микола Бовшик та Валентина Чиж обиралися депутатами міської ради на виборах 2010 року від Партії регіонів, а уже нині йдуть хто від партії «Блок Петра Порошенка» (Умриш, Чиж), хто від Партії ветеранів Афганістану (Буряк, Пилипенко), а хто від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» (Маланчев) чи Громадянської позиції (Бовшик).
Не стали винятком і представники Сильної України, які у міській раді поточного скликання були представлені в особі Юрія Бузницького, Руслана Болсунова, Віктора Кучі та Івана Максим‘юка. І хоча ще в цьому скликанні всі вони працювали разом, за умови проходження до нової міської ради, будуть змушені ділити різні партійні портфелі, адже Бузницький йде по списках Радикальної партії Олега Ляшка, Болсунов від Партії Вільних Демократів, Куча від згадуваного уже ВО «ЧЕРКАЩАНИ», а Максим‘юк від Партії зелених України.
Кому вдалася масова політична міграція, так це представникам Соціально-екологічної партії «Союз.Чорнобиль. Україна.». Всі чинні депутати від неї, Жанна Ніколенко, Надія Голда, Олександр Куценко і Тамара Щур, значаться на виборах 2015-го року у списках Партії ветеранів Афганістану.
З числа інших депутатів міськради, які в поточному скликанні мали одне політичне забарвлення, а на вибори йдуть під прапорами інших політичних сил, слід відзначити Олександра Гузя та Олену Воюцьку. Перший обрався до міськради у 2010-му році від Української партії, а нині йде від ВО «ЧЕРКАЩАНИ». В той час як Воюцька у 2010-му році була самовисуванкою, а зараз зробила ставку на місце у списку президентської партії.
Однак, чи не найкомічнішою виглядає ситуація з депутатом міськради Людмилою Сандигою. Адже ще у 2010-му її було обрано відполітичної партії «Фронт Змін», а уже на цих виборах вона балотується під прапорами прямопротилежного партійного проекту під назвою «Опозиційний блок».