В Умані з’явився перший призер Чемпіонату України з боксу

16 Жовтня 2015 07:31

123Уперше за роки існування боксу в Умані бронзовим призером чемпіонату України серед дорослих став уманчанин Андрій Смирнов (студент УДПУ).

Про це повідомляють у виконкомі Уманської міськради.

Призерів чемпіонатів України серед юнаків у місті доволі багато. За 10-річну історію новітнього уманського боксу їх назбирається більше двох десятків. Серед юніорів призерами були Н. Смілянець (двічі), А. Медведєв, Я. Петриченко, Н. Підіпригора, Є. Овсянніков, Д. Дробілко, А. Мирошник, Б. Рудніцький. Серед молоді – Є. Овсянніков, Я. Петриченко, Д. Дробілко, С. Давиденко.

І, нарешті, на цьогорічному чемпіонаті України серед дорослих до 22 років, який проходив з 6 по 11 жовтня в м. Запоріжжя, уманський боксер, провівши 3 поєдинки, посів ІІІ місце у ваговій категорії 64 кг. І лише у півфіналі у рівному бою поступився майбутньому переможцю цього чемпіонату, фіналісту минулорічного чемпіонату Європи серед молоді Денису Песоцькому (м. Чернігів).