68 гімназистів шпиталізували до Черкаської лікарні після отруєння

15 Квітня 2019 16:13

До Черкаської обласної дитячої лікарні для додаткового обстеження госпіталізували 68 учнів Першої міської гімназії м. Черкаси, де сьогодні вранці хтось розпилив газ із балончика. Таку інформацію станом на 15.00 оприлюднив Костянтин Проценко із управління ДСНС у Черкаській області.

facebook.com/sergiivoronovoficial

Рятувальники також розповіли подробиці інциденту. Газ розпилили у гардеробі навчального закладу – об 11:45 год., із гімназії до оперативно-координаційного центру управління надійшло відповідне повідомлення. Відразу було проведено оповіщення усіх служб екстреного виклику. Від управління ДСНС на місце події прибули, чергова зміна оперативно-координаційного центру і черговий караул 2-ї пожежно-рятувальної частини Черкаського гарнізону.

Також до навчального закладу прибуло відділення хімічного, радіологічного та бактеріологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління, фахівці якого провели заміри повітря на наявність аміаку, хлору, сірководню, та горючих газів. Відповідно до отриманих даних експрес аналізу, перевищень гранично-допустимих концентрацій в повітрі не було виявлено. Радіаційний фон в гімназії в нормі.

Приміщення, в якому розпилили невідомий газ, було провітрено, евакуація учнів не проводилася, навчальний процес не призупинявся.

Працівниками швидкої медичної допомоги на місці проводиться обстеження учнів. До Черкаської обласної дитячої лікарні для додаткового обстеження госпіталізували 68 учнів.

На місці події працюють усі служби екстреного виклику міста Черкаси, Управління Служби безпеки України в області, Головного управління Національної поліції в області, оперативна група Управління ДСНС на чолі з заступником начальника Управління, а також фахівці комунальної установи „Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради“, керівництво Черкаської області та міста Черкаси.
О 14:00 годині розпочалося засідання міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перевірку обставин проводить Головне Управління Національної поліції України у Черкаській області.