“Полісмени” почнуть патрулювати Черкаси в лютому

21 Вересня 2015 13:26

DSC00050_новый размерУ Черкасах унаслідок конкурсного відбору відберуть 200 нових поліцейських. Заробітну платню рядовому “полісмену” виплачуватимуть на рівні 6 тисяч гривень, а на патрулювання міста вони виїдуть уже в лютому. Про це в Черкасах, відкриваючи нову поліцію, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

“Є спеціальна процедура розрахунку: 200 осіб – це перший набір, суто патруль. Після цького будуть набиратися ще поліцейські, ще конкурси. Найближчий із них – вже в жовтні ми розпочнемо таку ж процедуру оновлення по дільничним поліцейським”, – сказав Аваков.

Отож кількість поліцейських в регіоні зростатиме. Нині на Черкащині – трохи більше 3 тисяч міліціонерів. “Десь такого розміру буде й загін поліції в області”, – уточнив Аваков.

Патрульна поліцейські – це перша служба, уточнив міністр. Це початковий рівень для “полісмена” – до шефа поліції.

“До кінця року всі крупні міста України будуть охоплені. Думаю, що до березня патрульна поліція буде працювати в усіх містах. І до цього моменту будуть іти наступні: дорожня поліція, яка замінятиме ДАІ на трасах, дільнична, нова кримінальна служба, нові слідчі. Процес іде дуже потихеньку. Щоб ви розуміли, на початок року в Україні було 172 тисячі міліціонерів, зараз – 152 тис. Патрульних поліцейських на кінець року буде всього 10 тисяч. Ви розумієте, який обсяг роботи треба зробити, – сказав Аваков. – Через кілька років ми отримаємо з нинішніх поліцейських тих шефів поліції, які складатимуть основу”.