За фактом порушень під час підрахунку голосів до Черкаської облради міліція відкрила кримінальне провадження

4 Листопада 2015 15:15
ukrinform.ua

ukrinform.ua

Кримінальне провадження відкрито за частиною 4 статті 158 Кримінального кодексу України – підробка виборчих документів вчинена членами виборчої комісії.

Правоохоронці перевіряють надану представниками політичних сил інформацію про фальшування підрахунку голосів на користь окремих суб’єктів виборчого процесу.

Як розповіли в черкаській міліції, із представників апарату УМВС створено слідчу групу. Проводиться допит членів виборчої комісії. Готується клопотання до суду для вилучення оригіналів протоколів виборчих комісій. Усі покази та зібрані матеріали будуть долучені до матеріалів справи. Слідчі дії будуть проведенні об’єктивно та відкрито із залученням громадськості.

У разі доведення протиправних дій з боку представників виборчих комісій, винуватцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.

Нагадаємо, депутат Черкаської міської ради Андрій Куча сьогодні повідомив про спотворення виборчкомом результатів виборів на користь Опозиційного блоку і БПП “Солідарність”. До сьогоднішньої ночі Опоблок набирав 3,9 %, а сьогодні вночі подолав  5%-ий бар’єр. У підсумковому протоколі комісії, БПП завів до Черкаської облради 24 депутати, Опоблок – 6.